RCL1218130RFKEK
Vishay Dale
型号:
RCL1218130RFKEK
品牌:
Vishay Dale
封装:
1218
描述:
RES SMD 130 OHM 1W 1812 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 130 Ohms
Series RCL
Power (Watts) 1W