RCL122534R8FKEG
Vishay Dale
型号:
RCL122534R8FKEG
封装:
1225
描述:
RES SMD 34.8 OHM 2W 2512 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 34.8 Ohms
Series RCL
Power (Watts) 2W