RCME0256000BZS03
Vishay Sfernice
型号:
RCME0256000BZS03
封装:
Axial
描述:
SFERNICE FIXED RESISTORS
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.256" L (2.40mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.6 kOhms
Series RCME
Power (Watts) 0.125W, 1/8W