RCMM052200JKS14
Vishay Sfernice
型号:
RCMM052200JKS14
描述:
RES 220 OHM 5% 1/2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.144" Dia x 0.402" L (3.65mm x 10.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 220 Ohms
Series RCMM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W