RCMM101501JKS09
Vishay Sfernice
型号:
RCMM101501JKS09
描述:
RES 1.5K OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.244" Dia x 0.630" L (6.20mm x 16.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.5 kOhms
Series RCMM
Power (Watts) 1W