Vishay Sfernice
型号:
RCMM1016R2GKS09
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RES 16.2 OHM 2% 1W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.609
$11.609
10
$10.5526
$105.526
25
$9.49734
$237.4335
50
$8.17817
$408.9085
100
$7.51868
$751.868
250
$7.122986
$1780.7465
500
$6.859171
$3429.5855
1000
$6.542602
$6542.602
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.244" Dia x 0.630" L (6.20mm x 16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 16.2 Ohms |
| Series | RCMM |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |