Vishay Sfernice
型号:
RCMT0210001BDS03
品牌:
封装:
Axial
批次:
-
描述:
SFERNICE FIXED RESISTORS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$130.872
$130.872
10
$122.6963
$1226.963
25
$114.51642
$2862.9105
50
$106.33654
$5316.827
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±15ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.264" L (2.50mm x 6.70mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 10 kOhms |
| Series | RCMT |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |