Vishay Sfernice
型号:
RCMT02856R0DHS14
品牌:
封装:
Axial
批次:
-
描述:
SFERNICE FIXED RESISTORS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.3985
$23.3985
10
$20.44305
$204.4305
25
$18.47294
$461.8235
50
$17.54916
$877.458
100
$16.93337
$1693.337
250
$16.009742
$4002.4355
500
$15.393971
$7696.9855
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±0.5% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.264" L (2.50mm x 6.70mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 856 Ohms |
| Series | RCMT |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |