RCS080534R8FKEA
Vishay Dale
型号:
RCS080534R8FKEA
描述:
RES SMD 34.8 OHM 1% 1/2W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 34.8 Ohms
Series RCS e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W