RCS120647K0JNEA
Vishay Dale
型号:
RCS120647K0JNEA
封装:
1206
描述:
RCS1206 200 47K 5% ET1 E3
库存 : 9904
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 kOhms
Series RCS e3
Power (Watts) 0.5W, 1/2W