RCV25124M99FKEGAT
Vishay Dale
型号:
RCV25124M99FKEGAT
品牌:
Vishay Dale
封装:
2512
描述:
RCV2512-AT 100 4M99 1% E67 E3
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.99 MOhms
Series RCV-AT e3
Power (Watts) 1W