RCWE0402R100FNEA
Vishay Dale
型号:
RCWE0402R100FNEA
品牌:
Vishay Dale
封装:
0402
描述:
RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402
库存 : 38446
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Series RCWE
Power (Watts) 0.125W, 1/8W