RD37S1S50TX
Positronic
型号:
RD37S1S50TX
描述:
CONN D-SUB RCPT 37POS CRIMP
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Material Copper Alloy
Features -
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C