RDE03110D12
XP Power
型号:
RDE03110D12
品牌:
XP Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-12V 3W
库存 : 17
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 160V
Product Status Active
Current - Output (Max) 125mA, 125mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 40V
Package / Case 24-DIP Module, 7 Leads
Efficiency 83%
Mfr XP Power
Features OCP, SCP, UVLO
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications Railway
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Number of Outputs 2
Series RDE03 (3W)
Power (Watts) 3 W