Murata Electronics
型号:
RDE5C1H682J1K1H03B
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.589
$0.589
10
$0.41515
$4.1515
50
$0.3135
$15.675
100
$0.273125
$27.3125
500
$0.202293
$101.1465
1000
$0.17195
$171.95
2500
$0.161832
$404.58
5000
$0.151715
$758.575
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.124" W (4.50mm x 3.15mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | RDE |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 6800 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RDE5C1H |