首页 / 陶瓷电容器 / RDE5C1H682J1K1H03B
minImg
RDE5C1H682J1K1H03B
Murata Electronics
型号:
RDE5C1H682J1K1H03B
描述:
CAP CER 6800PF 50V NP0 RADIAL
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.124" W (4.50mm x 3.15mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Mfr Murata Electronics
Capacitance 6800 pF