首页 / 陶瓷电容器 / RDE5C2A222J1K1H03B
minImg
RDE5C2A222J1K1H03B
Murata Electronics
型号:
RDE5C2A222J1K1H03B
描述:
CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL
库存 : 169
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.124" W (4.50mm x 3.15mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series RDE
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2200 pF