Murata Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.627
$0.627
10
$0.44175
$4.4175
50
$0.33364
$16.682
100
$0.290605
$29.0605
500
$0.21527
$107.635
1000
$0.18297
$182.97
2500
$0.172206
$430.515
5000
$0.161443
$807.215
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 250V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.177" Dia (4.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | RCE |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 10 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |