首页 / 陶瓷电容器 / RDEC71E105K0K1H03B
minImg
RDEC71E105K0K1H03B
Murata Electronics
型号:
RDEC71E105K0K1H03B
描述:
CAP CER 1UF 25V X7S RADIAL
库存 : 472
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7S
Size / Dimension 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Mfr Murata Electronics
Capacitance 1 µF