Hirose Electric Co Ltd
型号:
RDED-9P-LNA(55)
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.6925
$8.6925
10
$7.82515
$78.2515
25
$7.372
$184.3
63
$7.18275
$452.51325
126
$6.993805
$881.21943
252
$6.23769
$1571.89788
441
$5.859666
$2584.112706
945
$5.179191
$4894.335495
2457
$4.914559
$12075.071463
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 350V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (M2.6) |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | RD*D |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | RDED |