Power Integrations
型号:
RDK-531
封装:
-
批次:
-
描述:
DUAL OUTPUT 17.5 W POWER SUPPLY
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Main Purpose | AC/DC, Primary and Secondary Side |
| Current - Output | 1.25A, 500mA |
| Product Status | Obsolete |
| Power - Output | 17.5 W |
| Series | InnoSwitch™-EP |
| Regulator Topology | Flyback |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 5V, 12V |
| Outputs and Type | 1, Isolated |
| Mfr | Power Integrations |
| Utilized IC / Part | INN2904K |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 484 VAC |