Raltron Electronics
型号:
RDM-MBF5-A-4614-O-X-001
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 850/900MHZ DOME SMA MALE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.9825
$25.9825
10
$23.96185
$239.6185
25
$22.88436
$572.109
100
$20.46148
$2046.148
250
$19.519156
$4879.789
500
$18.57687
$9288.435
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Applications | Cellular, GSM, GPS, LNA |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | IP66, IP67 |
| Termination | IPEX (2) |
| Mounting Type | Screw |
| RF Family/Standard | Cellular, Navigation |
| Height (Max) | 0.642" (16.30mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.5, 2, 2.5 |
| Series | RDM |
| Antenna Type | Puck |
| Frequency (Center/Band) | 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz |
| Mfr | Raltron Electronics |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 0dBi, 2dBi |
| Base Product Number | RDM-MBF5 |
| Frequency Group | Wide Band |