YAGEO
型号:
RE0201DRE07200KP
品牌:
封装:
0201
批次:
-
描述:
TOTAL LEAD-FREE CHIP RESISTOR TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.32205
$3.2205
50
$0.23123
$11.5615
100
$0.20273
$20.273
500
$0.155401
$77.7005
1000
$0.14042
$140.42
5000
$0.11439
$571.95
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| Tolerance | ±0.5% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0201 |
| Ratings | - |
| Resistance | 200 kOhms |
| Series | RE |
| Power (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |