首页 / 振荡器 / RE24M00000S300
minImg
RE24M00000S300
TGS
型号:
RE24M00000S300
品牌:
TGS
描述:
OSC 24MHZ 3.3V HCMOS//15PF SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series COM32
Function Tri-State (Output Enable)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr TGS
Frequency 24 MHz