首页 / 直流转换器 / REC10-4812SRW/H2/A/M/SMD
minImg
REC10-4812SRW/H2/A/M/SMD
Recom Power
型号:
REC10-4812SRW/H2/A/M/SMD
描述:
DC DC CONVERTER 12V 10W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 75°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 2 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 833mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series ECONOLINE REC10 (10W)
Power (Watts) 10 W
Control Features Enable, Active High
Type Isolated Module
Package / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Efficiency 86%