首页 / 直流转换器 / REC3-123.3SRW/H4/A/SMD
minImg
REC3-123.3SRW/H4/A/SMD
Recom Power
型号:
REC3-123.3SRW/H4/A/SMD
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 18V
Voltage - Isolation 4 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 900mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series ECONOLINE REC3-SRW (3W)
Power (Watts) 3 W
Type Isolated Module
Package / Case 24-SMD Module, 18 Leads
Efficiency 76%