ebm-papst Inc.
型号:
RER101-36/12N/2HHPR-181
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN IMP MTRZD 101X51.7MM 12VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$138.377
$138.377
10
$124.3645
$1243.645
25
$122.6127
$3065.3175
50
$114.73036
$5736.518
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 112.0 CFM (3.14m³/min) |
| Noise | 74.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 9 ~ 13.6VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 6000 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 51.70mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Round - 101mm Dia |
| Weight | 0.672 lb (304.81 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Series | RER101 |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Power (Watts) | 20.5 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RER101 |