RER45F12R4RC02
Vishay Dale
型号:
RER45F12R4RC02
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES CHAS MNT 12.4 OHM 1% 10W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.405" (10.29mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 12.4 Ohms
Series Military, MIL-PRF-39009, RER45
Power (Watts) 10W
Package / Case Axial, Box
Coating, Housing Type Aluminum
Mfr Vishay Dale
Features Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%)