Samtec Inc.
型号:
RF085-92SP-92SP-0610
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 24"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$172.0355
$172.0355
10
$159.4176
$1594.176
25
$153.6834
$3842.085
50
$152.53637
$7626.8185
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.085" Flexible Cable |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | 2.92mm Plug |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | 2.92mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | RF085 |
| Length | 24.00" (609.60mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | 2.92mm to 2.92mm |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | RF085-92SP |