Samtec Inc.
型号:
RF179-72SP2-SING-0140
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY MCX PLUG 5.512"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 165°C |
| Cable Type | RG-179 |
| 2nd Contact Gender | - |
| 1st Connector | MCX Plug |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Amber |
| Cable Impedance | 75 Ohms |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| Series | RF179 |
| Length | 5.512" (140.00mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | MCX to Cable |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | RF179-72 |