RF23C-24SP-92SP-0152
Samtec Inc.
型号:
RF23C-24SP-92SP-0152
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CBL ASSY 2.4MM-2.92MM P-P 5.984"
库存 : 9
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Cable Type 1.00mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.4mm Plug
Ingress Protection -
Color Violet
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series RF23C
Length 5.984" (152.00mm)
Mfr Samtec Inc.
1st Contact Gender Male
Style 2.4mm to 2.92mm
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 50 GHz