首页 / 晶体 / RFX-21-26M50IY16
minImg
RFX-21-26M50IY16
RFX Limited
型号:
RFX-21-26M50IY16
品牌:
RFX Limited
描述:
CRYSTAL 26MHZ 2016 30PPM
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series RFX-21
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr RFX Limited
Operating Mode Fundamental
Frequency 26 MHz