RG1005P-2212-B-T5
Susumu
型号:
RG1005P-2212-B-T5
描述:
RES SMD 22.1KOHM 0.1% 1/16W 0402
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 22.1 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.063W, 1/16W