RG1005V-1211-P-T1
Susumu
型号:
RG1005V-1211-P-T1
描述:
RES SMD 1.21K OHM 1/16W 0402
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.02%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.21 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.063W, 1/16W