McGill Microwave Systems
型号:
RG213-BM-NM(QTY:3FT)
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CBL ASSY BNC-NTYPE PLUG-PLUG 36"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.9945
$43.9945
10
$41.90165
$419.0165
25
$39.80652
$995.163
100
$37.711485
$3771.1485
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | RG-213 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | BNC Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| Mfr | McGill Microwave Systems |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | BNC to N-Type |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Frequency - Max | 3.3 GHz |