RG3216N-1272-P-T1
Susumu
型号:
RG3216N-1272-P-T1
描述:
RES SMD 12.7KOHM 0.02% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.02%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 12.7 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W