RG3216P-3161-C-T5
Susumu
型号:
RG3216P-3161-C-T5
描述:
RES SMD 3.16KOHM 0.25% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.16 kOhms
Series RG
Power (Watts) 0.25W, 1/4W