RGH2012-2E-P-334-B
Susumu
型号:
RGH2012-2E-P-334-B
品牌:
Susumu
封装:
0805
描述:
RES SMD 330K OHM 0.1% 1/4W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805
Resistance 330 kOhms
Series RGH
Power (Watts) 0.25W, 1/4W