RGV3216P-7503-B-T1
Susumu
型号:
RGV3216P-7503-B-T1
品牌:
Susumu
封装:
1206
描述:
RES 750K OHM 0.1% 1/4W 1206
库存 : 535
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 750 kOhms
Series RGV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W