RH-243.3D/H6
Recom Power
型号:
RH-243.3D/H6
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
库存 : 21
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -3.3V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 26.4V
Voltage - Isolation 6.4 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.0mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 152mA, 152mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 21.6V
Series ECONOLINE RH/H6 (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Efficiency 74%