Vishay Dale
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.4875
$14.4875
10
$13.0397
$130.397
25
$11.59076
$289.769
50
$10.86629
$543.3145
100
$10.141915
$1014.1915
250
$9.634824
$2408.706
500
$9.236394
$4618.197
1000
$8.965625
$8965.625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.51mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 2 kOhms |
| Series | RH |
| Power (Watts) | 7.5W |
| Package / Case | Axial, Box |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Solder Lugs |