RH01025K00FC02
Vishay Dale
型号:
RH01025K00FC02
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES CHAS MNT 25K OHM 1% 12.5W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.405" (10.29mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 25 kOhms
Series RH
Power (Watts) 12.5W