Raltron Electronics
型号:
RH100-24.000-9-1010-TR
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
10
$0.19095
$1.9095
50
$0.17195
$8.5975
100
$0.152855
$15.2855
500
$0.145179
$72.5895
1000
$0.122265
$122.265
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 9pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | RH100 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Raltron Electronics |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |