RHC2512FT5R49
Stackpole Electronics Inc
型号:
RHC2512FT5R49
封装:
2512
描述:
RES 5.49 OHM 1% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 5.49 Ohms
Series RHC
Power (Watts) 2W