RHV3-0505S/R20
Recom Power
型号:
RHV3-0505S/R20
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 5V 3W
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Input (Max) 5.5V
Product Status Active
Current - Output (Max) 600mA
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 4.5V
Package / Case 16-SIP Module, 4 Leads
Efficiency 76%
Mfr Recom Power
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Applications ITE (Commercial), Laboratory
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 20 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.77" L x 0.59" W x 0.67" H (45.0mm x 15.0mm x 17.0mm)
Number of Outputs 1
Series ECONOLINE RHV3 (3W)
Power (Watts) 3 W