Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
RJD3555ST1
封装:
-
批次:
-
描述:
BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 35.0MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.64
$29.64
12
$24.603414
$295.240968
60
$21.639262
$1298.35572
108
$20.4535
$2208.978
252
$19.564234
$4930.186968
请发送询价,我们将立即回复。

| Standard Charge Current | 250mA |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Battery Cell Size | Coin, 35.0mm |
| Discharge Rate | 100mA |
| Voltage - Rated | 3.7 V |
| Size / Dimension | 1.39" Dia x 0.22" H (35.2mm x 5.7mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 14 g |
| Series | RJD |
| Capacity | 500mAh |
| Standard Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Lithium-Ion |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Package | Tray |
| Shelf Life | - |