RJZ-123.3S/H
Recom Power
型号:
RJZ-123.3S/H
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Isolation 4 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 606mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series ECONOLINE RJZ (2W)
Power (Watts) 2 W
Type Isolated Module
Package / Case 14-DIP Module, 6 Leads
Efficiency 75%