RK73B1FRTTBL434J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RK73B1FRTTBL434J
封装:
01005
描述:
RES 430K OHM 5% 1/32W 1005
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 01005
Ratings -
Resistance 430 kOhms
Series RK73-RT
Power (Watts) 0.03W, 1/32W