RK73B2HTTE330J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RK73B2HTTE330J
封装:
2010
描述:
RES 33 OHM 5% 3/4W 2010
库存 : 11593
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 33 Ohms
Series RK73B
Power (Watts) 0.75W, 3/4W