RK73G1JRTTD2200F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RK73G1JRTTD2200F
封装:
0603
描述:
RES 220 OHM 1% 1/10W 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 220 Ohms
Series RK73G-RT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W