RK73H2ERTTD3242F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
RK73H2ERTTD3242F
封装:
1210
描述:
RESISTOR ANTI SULFUR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 32.4 kOhms
Series RK73-RT
Power (Watts) 0.5W, 1/2W